نکات تختخواب باغبانی چند ساله

باغبانی چند ساله یک نوع باغ بسیار محبوب است. این به این دلیل است که با گیاهان چند ساله ، هر ساله پس از زمستان گل و گیاه دوباره رشد می کنند و دوباره شکوفا می شوند. گاهی اوقات با افزودن چند گیاه یک ساله می توانید باغ شما را با رنگ آمیزی ادویه جات ترشی جات کنید ، اما بیشتر آنها باید چند ساله باشند زیرا در این صورت مجبور نیستید هر سال هزینه و زمان لازم را برای کاشت مجدد همه چیز صرف کنید.

انواع مختلفی از گیاهان چند ساله وجود دارد از جمله برخی از موارد مورد قیمت گل میخک هندی  علاقه من ، لامپ های آلیوم و لامپ های عنبیه ریش دار. این دو کشت تقریباً آسان هستند و فقط به منطقه ای با نور خورشید خوب و خاک تخلیه شده خوب احتیاج دارند. آنها به دلیل اندازه ، رنگ و تعداد شکوفه هایی که اینها تولید می کنند ، موارد خوبی به باغها اضافه می کنند. بیشتر لامپ ها به مرور زمان به خودی خود تکثیر می شوند. پس از گذشت چند سال ، در صورت اشغال فضا ، ممکن است لازم باشد بخشی از آنها را برداشته یا به مناطق جدید پیوند دهید.

گیاهان چند ساله در بسیاری از مناطق آب و هوایی رشد می کنند. در هر کجا که زندگی می کنید ، مطمئناً تعداد زیادی گیاهان چند ساله وجود دارد که می توانید برای باغ انتخاب کنید. هنگام تصمیم گیری برای کاشت ، من دوست دارم گیاهان بلندتر را به سمت پشت قرار دهم و گیاهان کوتاهتر را جلوی تخت گل قرار دهم. همچنین تغییر رنگ و نوع برگ گیاهان ایده خوبی است. این می تواند جلوه دلپذیری برای باغ ایجاد کند. یکی دیگر از مواردی که باید در نظر بگیرید این است که چه لامپ هایی از باغچه شما در چه زمانی از سال شکوفا می شوند. داشتن انواع اوقات شکوفایی در طول سال بسیار پسندیده است بنابراین همیشه چیزی شکوفا داشته باشید. پیازهای آلیوم و پیازهای زنبق ریش دار هر دو زمان شکوفایی خوبی دارند و این بخشی از محبوبیت آنها است. همیشه بهتر است قبل از شروع کاشت ، باغ را برنامه ریزی کنید. این به دراز مدت کمک می کند و همه چیز را بسیار راحت تر می کند. ممکن است برای گیاهان سخت باشد که دائماً آنها را جابجا کنید ، اما هر چند وقت یکبار اشکالی ندارد. باز هم ، بیشتر لامپ ها آفتاب زیاد و خاک خوب را دوست دارند. از کاشتن لذت ببرید.